Moje rączki to potrafią! - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Moje rączki to potrafią!

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom i ich rodzicom fantastyczną zabawę i doskonałą pomoc w prawidłowym rozwoju maluchów. Zaprasza do gimnastyki palców,...

21,00 zł Brutto

20,00 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom i ich rodzicom fantastyczną zabawę i doskonałą pomoc w prawidłowym rozwoju maluchów. Zaprasza do gimnastyki palców, czyli ćwiczeń, które rozwijają sprawność rączek dziecka, trenują jego motorykę małą, a tym samym dają impuls do rozwoju mowy. Oznacza to, że gimnastyka palców to kompleksowe ćwiczenia rozwojowe, które maluch pokocha i będzie chciał powtarzać wiele, wiele razy.

W książce znajdziemy aż 36 pomysłów na paluszkowe treningi i 8 praktycznych szablonów, które ułatwią tworzenie prac. Okazuje się, że małe rączki z pomocą rodzica bez problemu wykonają kurczątko, wieloryba, zebrę, gąsienicę i wiele innych wesołych zwierzątek. Będą tworzyć arcydzieła w kaszy mannie, nawlekać na tasiemkę koraliki i rysować bańkami mydlanymi. Ale zabawa!

Jesteście gotowi?! Zaproście swoje maluchy do wesołej zabawy. Będzie to nie tylko wspaniały czas bliskości, ale także skuteczny trening, który ułatwi waszemu dziecku prawidłowy i szybki rozwój!

Paluszkowe ćwiczenia czekają na małe rączki!

Odbiorcy:

  • rodzice, którzy chcą zadbać o całościowy rozwój swoich dzieci;
  • nauczyciele żłobków i przedszkoli, którzy znajdą w tej książce cenną pomoc dydaktyczną.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:

  • zawiera aż 36 propozycji zabaw, a każda z nich jest skutecznym treningiem małego dziecka - ćwiczy jego rączki, rozwija motorykę małą i ma korzystny wpływ na rozwój mowy;
  • zaprasza te najmłodsze i te nieco starsze dzieci do twórczej zabawy.
Jedność
9788379718627
9788379718627
9788379718627
Wydawnictwo
Jedność
Autor
Natalya Chub
Data premiery
2018
ISBN
9788379718627
Format
210x280
Stron
96
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)