Plastusiowi przyjaciele. Fajne pomysły na zwierzątka z plasteliny - 1 Plastusiowi przyjaciele. Fajne pomysły na zwierzątka z plasteliny - 1

Plastusiowi przyjaciele. Fajne pomysły na zwierzątka z plasteliny

Jedność

Indeks: 9788379718610

21,00 zł
Brutto

Ta wspaniała książka proponuje dzieciom fantastyczną zabawę w lepienie zwierzątek z plasteliny. Mali artyści najpierw tworzyć będą nieskomplikowane kulki, kiełbaski i naleśniki, a następnie bardziej złożone figury. Nauczą się myśleć kreatywnie, będą rozwijać i poszerzać wyobraźnię, ćwiczyć myślenie przestrzenne, a także motorykę małą i wytrwałość.

W książce znajdziemy nie tylko przydatne wskazówki, dzięki którym praca z plasteliną okaże się łatwa i przyjemna, ale także ponad 30 modeli plastelinowych zwierzątek wraz z przejrzystymi instrukcjami ich wykonania, które pozwolą lepić kształty z plasteliny nawet mniej uzdolnionym plastycznie dzieciom.

Rudy kot, płetwal błękitny, żyrafa, płaszczka, kurka z kurczętami... i wiele innych wesołych zwierzątek czeka na małe rączki!

Odbiorcy:

  • rodzice, którzy chcą zadbać o kompleksowy rozwój swoich dzieci;
  • nauczyciele żłobków i przedszkoli, którzy znajdą w tej książce cenną pomoc dydaktyczną.

Dlaczego warto nabyć tę książkę:

  • zawiera aż 32 plastelinowe zwierzątka wraz z przejrzystymi instrukcjami ich wykonania - to doskonały trening rozwijający wyobraźnię, ćwiczący myślenie przestrzenne, motorykę małą i wytrwałość;
  • zaprasza dzieci do twórczej zabawy.

Jedność
9788379718610

Opis

Wydawnictwo
Jedność
Autor
Natalya Lukyanenko
Data premiery
2018
ISBN
9788379718610
Format
210x280
Stron
72
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: