365 zagadek - 1 365 zagadek - 1

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Indeks: 9788365915634

20,00 zł
Brutto

Zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Mikołajki, Boże Narodzenie...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień bez Zakupów, Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów...). Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach.

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
4x

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Zbiór zagadek zarówno na całkiem zwyczajne dni, jak i te świąteczne: w tym święta typowe (jak Dzień Mamy, Dzień Taty, Mikołajki, Boże Narodzenie...) i te zupełnie nietypowe (np. Dzień bez Zakupów, Dzień Ślimaka, Dzień Leniwych Spacerów...).
Zagadki te bogacą wiedzę o świecie, o różnych zjawiskach, zawodach i wielu innych zagadnieniach. Ich rozwiązywanie uczy logicznego myślenia, pobudza wyobraźnię, rozwija myślenie przyczynowo-skutkowe i zwiększa zasób słów.

Nie tylko ludzie mają swoje święta i swoje dni. Mają je także niektóre zwierzęta, rośliny, postaci z bajek, a nawet... woda! Te świąteczne dni nietypowe mogą dostarczać ciekawych tematów do zabaw czy rozmów z dziećmi. Są niezwykłą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności przedszkolaków.

365 zagadek dla przedszkolaków na każdy dzień roku

Zagadki zebrane w tej publikacji zostały uporządkowane według miesięcy: w każdym miesiącu nauczyciel znajdzie zagadki na temat poszczególnych świąt, a także rymowanki „codzienne”, adekwatne do danej pory roku.

W książce (dla ułatwienia pracy) znalazły się dwa spisy treści. W pierwszym z nich zostały uwzględnione tylko nazwy świąt i dni nietypowych – z podziałem na miesiące, w których są obchodzone. Drugi z nich to skorowidz będący spisem wszystkich zagadek z książki, uszeregowanych w kolejności alfabetycznej według słów będących rozwiązaniem każdej zagadki.

9788365915634

Opis

Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Agnieszka Kornacka
Data premiery
2020
ISBN
9788365915634
Format
165x235
Stron
84
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32122

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

10 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)