• Wyprzedaż!
  • -25%

Bawię się i uczę. Wycinanki. Prace twórcze (7+)

Wydawnictwo
MAC Edukacja open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2015
ISBN
9788378736745
Format
205x275
Okładka
miękka
Nr katalogowy
28021
7,50 zł
5,63 zł Zniżka 25%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Towar nie podlega reklamacji ani zwrotowi.

Publikacja służy wspomaganiu wszechstronnego rozwoju dziecka. Różnorodność i atrakcyjność technik plastycznych rozwija jego sprawność manualną, kreatywność oraz kształtuje wrażliwość estetyczną. Rozmaite elementy do wycinania, sklejania, kolorowania, karty memory dają dzieciom radość z tworzenia, konstruowania, oglądania i działania oraz mają wpływ na rozwój ich zainteresowań.

Bawię się i uczę to seria, która rozbudza zainteresowania dzieci otaczającym je światem, rozwija ich talent i umiejętności. W serii znajdziecie Państwo publikacje z różnych obszarów: naukę i doskonalenie czytania, ćwiczenia rozruchowe wprowadzające do nauki pisania, kreatywne łamigłówki, publikacje o tematyce przyrodniczej rozbudzające ciekawość poznawczą każdego dziecka, ciekawe i na wysokim poziomie edukacyjnym publikacje z zakresu edukacji matematycznej i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców w publikacjach pojawiają się dodatkowe zadania i tematy do rozmowy z dzieckiem, umieszczone jako sugestia dla rodziców czy opiekunów, wskazówki te pokazują, jak rozwijać i pobudzać kreatywność dziecka zgodnie z ideą serii - nauka przez zabawę.

Zachęcamy do wspólnej kreatywnej zabawy z dzieckiem!