• Wyprzedaż!

Atlas. Wiedza o społeczeństwie

Wydawnictwo
Nowa Era open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2012
ISBN
9788326706004
Format
220x320
Stron
74
Okładka
miękka
Nr katalogowy
24125
36,90 zł
11,07 zł Zniżka 70%
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Towar nie podlega reklamacji ani zwrotowi.

"Atlas Wiedza o społeczeństwie" jest pierwszą na rynku szkolnym publikacją do nauczania tego przedmiotu zarówno w gimnazjum, jak i w szkołach ponadgimnazjalnych. Wspaniale uzupełniają serię podręczników "Dziś i jutro" oraz "W centrum uwagi".

Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod prezentacji danych statystycznych, przedstawione w nim zagadnienia są zrozumiałe i łatwe do zapamiętania przez ucznia. Przejrzysty układ treści, atrakcyjna forma graficzna, czytelne mapy i wykresy ułatwiają korzystanie z atlasu. 


Atlas został opracowany na podstawie najnowszych danych statystycznych i geopolitycznych, pochodzących z źródeł polskich i zagranicznych. Umożliwi to uczniowi poznanie aktualnego obrazu świata oraz zjawisk w nim zachodzących. Przy realizacji atlasu uwzględniono założenia najnowszej podstawy programowej. Jest przydatną pomocą dla wszystkich uczących się wiedzy o społeczeństwie, niezależnie od tego, z jakim podręcznikiem pracują. Atlas szeroko prezentuje zagadnienia polityczne, społeczne, gospodarcze i kulturalne, stanowi niezbędne kompendium wiedzy zarówno dla maturzysty, jak i dla każdego ucznia pragnącego zrozumieć świat.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Atlas. Wiedza o społeczeństwie

Napisz swoją opinię