Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy - 1 Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy - 1

Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy

Fosze

Indeks: 9788375861402

39,90 zł
Brutto

i kryteriami oceniania (książka + CD)

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
8x

Po ośmioletniej szkole podstawowej w Programie nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy i kryteriami oceniania pt. „Ruch – zdrowie dla każdego 4” uwidoczniona jest personalistyczna koncepcja wychowania oraz koncepcja sprawności fizycznej ukierunkowanej na zdrowie. Jego głównym założeniem jest wykształcenie u młodego człowieka postaw prospektywnych i prosomatycznych.

Program nauczania zawiera: charakterystykę programu, cele i treści kształcenia, warunki i sposób realizacji, ocenianie ucznia z wychowania fizycznego, ewaluację programu, pomiar sprawności fizycznej, plany pracy dla wszystkich klas, realizowane w formie zajęć klasowo-lekcyjnych oraz propozycje planów pracy w ujęciu fakultatywnym. Te ostatnie – w odpowiedzi na liczne prośby i sugestie wielu nauczycieli – zostały poszerzone o nowe treści programowe, często wykraczające poza podstawę programową.

Fosze
9788375861402

Opis

Wydawnictwo
Fosze
Autor
Stanisław Żołyński
Data premiery
2019
ISBN
9788375861402
Format
170x240
Stron
184
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

18 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)