Program nauczania wychowania fizycznego dla liceum, technikum oraz branżowej szkoły I i II stopnia - 1 Program nauczania wychowania fizycznego dla liceum, technikum oraz branżowej szkoły I i II stopnia - 1

Program nauczania wychowania fizycznego dla liceum, technikum oraz branżowej szkoły I i II stopnia

Fosze

Indeks: 9788375861389

55,00 zł
Brutto

 (książka + CD)

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
11x

Opracowanie programu nauczania wychowania fizycznego dla liceum ogólnokształcącego, technikum i branżowej szkoły I i II stopnia jest kontynuacją autora w odniesieniu do dwóch wydań programu nauczania (2017, 2018) dla ośmioletniej szkoły podstawowej.

Zarówno pierwsze, jak i drugie wydanie programu (rozszerzone i uzupełnione) zostało bardzo dobrze przyjęte przez środowisko nauczycieli wychowania fizycznego w całej Polsce. Zatem warto przedstawić autorską propozycję programu nauczania wychowania fizycznego w szkołach ponadpodstawowych, który będzie z jednej strony uwzględniał wszystkie zapisy nowej podstawy programowej, a z drugiej dawał rękojmię odpowiedniego przygotowania młodzieży szkół średnich do aktywności fizycznej w życiu dorosłym oraz świadomej troski o własne i innych zdrowie.

Program zawiera szczegółowe plany pracy dydaktyczno-wychowawczej opracowane w ujęciu wynikowym i tematycznym. Każda jednostka lekcyjna ma sformułowany temat, jak również zakres kompetencji społecznych, umiejętności i wiadomości, które powinny zostać przekazane, nauczone i utrwalone. Liczba godzin i termin realizacji wynika tylko z ogólnych założeń i zasad planowania procesu wychowania fizycznego. Każdy nauczyciel, uczący wychowania fizycznego według niniejszego programu, może w sposób indywidualny planować liczbę godzin i termin realizacji treści kształcenia i wychowania fizycznego zawartych w programie. W programie są też dwa dodatkowe roczne plany pracy dydaktyczno-wychowawczej dla klasy I liceum i technikum oraz klasy I branżowej szkoły I i II stopnia z uwzględnieniem zajęć w systemie klasowo-lekcyjnym i tzw. zajęć do wyboru przez ucznia, czyli nauczania wychowania fizycznego w systemie 1+2.

Fosze
9788375861389

Opis

Wydawnictwo
Fosze
Autor
Krzysztof Warchoł
Data premiery
2019
ISBN
9788375861389
Format
170x240
Stron
304
Okładka
miękka

Specyficzne kody

18 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)