Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej (książka + CD) - 1 Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej (książka + CD) - 1

Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej (książka + CD)

Fosze

Indeks: 9788375861358

55,30 zł
Brutto

Wydanie drugie rozszerzone

Ilość
Dostępny natychmiast

Program nauczania wychowania fizycznego dla ośmioletniej szkoły podstawowej - dla I i II etapu edukacji wraz z rocznymi planami pracy i przedmiotowym systemem oceniania. Wydanie drugie rozszerzone.

W książce tej zawarte są cenne i merytoryczne wskazówki niezbędne do trafnego oceniania ucznia z wychowania fizycznego oraz szczegółowe kryteria oceniania. Program nauczania wychowania fizycznego odnosi się do wszystkich etapów edukacji w szkole podstawowej. Nauczyciele mogą wykorzystać tę propozycje do przygotowania lub zmodyfikowania własnych przedmiotowych systemów oceniania. Wymagania szczegółowe dla poszczególnych etapów edukacji zawierają niezwykle wiele trafnych elementów z zakresu postaw, aktywności, sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych.

Wydanie drugie programu nauczania jest odpowiedzią autora na liczne sugestie i oczekiwania nauczycieli realizujących zajęcia wychowania fizycznego według tego opracowania. Przede wszystkim szczegółowe plany pracy dydaktyczno-wychowawczej zostały opracowane w ujęciu wynikowym i tematycznym. Każda jednostka lekcyjna ma sformułowany temat, jak również zakres kompetencji społecznych, umiejętności i wiadomości, które powinny zostać przekazane, nauczone i utrwalone. (...) Każdy nauczyciel uczący wychowania fizycznego według niniejszego programu może w sposób indywidualny planować liczbę godzin i termin realizacji treści kształcenia i wychowania fizycznego zawartych w programie. (...) Drugą istotną zmianą zaproponowaną przez autora jest przygotowanie dwóch dodatkowych rocznych planów pracy dydaktyczno-wychowawczej dla klasy siódmej i ósmej z uwzględnieniem zajęć do wyboru w systemie 2 + 2 w klasie VII i VIII. Jest to więc podręcznik przydatny do opracowania planów dla klasy czwartej, piątej i szóstej. Ta nowa edycja programu zawiera także uzupełnienie, jakim jest przykładowy system oceniania. Dodano w nim kryteria odnoszące się do edukacji zdrowotnej.

Fosze
9788375861358

Opis

Wydawnictwo
Fosze
Autor
Krzysztof Warchoł
Data premiery
2018
ISBN
9788375861358
Format
170x240
Stron
350
Okładka
miękka

Specyficzne kody

18 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)