Wychowanie fizyczne - plan pracy dydaktyczno-wychowawczej, klasa 7 - 1 Wychowanie fizyczne - plan pracy dydaktyczno-wychowawczej, klasa 7 - 1

Wychowanie fizyczne - plan pracy dydaktyczno-wychowawczej, klasa 7

Indeks: 9788364825514

38,90 zł
Brutto

do autorskiego programu nauczania wychowania fizycznego WARTOŚCI I AKTUALIZACJE dla klas IV-VIII szkoły podstawowej

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
53x

Plan pracy dydaktyczno-wychowawczej z wychowania fizycznego dla klasy siódmej szkoły podstawowej - jest to kolejna część poradnika metodycznego WARTOŚCI I AKTUALIZACJE, przygotowanego dla klas od IV do VIII szkoły podstawowej II etapu edukacyjnego.

W tym opracowaniu została uwzględniona podstawa programowa określona w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkoły podstawowej, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, kształcenia ogólnego dla branżowej szkoły I stopnia, kształcenia ogólnego dla szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy oraz kształcenia ogólnego dla szkoły policealnej (Dziennik Ustaw z 24 lutego 2017 r., poz. 356).

Plan dostosowany jest do Autorskiego programu nauczania wychowania fizycznego, o takim samym tytule WARTOŚCI I AKTUALIZACJE. Ideą tego programu jest przygotowanie ucznia do wykonywania czynności dnia codziennego bez sprawnościowych barier, "ochoczo i z wigorem". Przykładowy plan jest propozycją, ukazującą jak można realizować działania z zakresu edukacji fizycznej oraz w jaki sposób tę edukację kierować ku wartościom, aby właściwie ukształtować aktywną postawę wychowanka.

9788364825514

Opis

Wydawnictwo
Korepetytor
Autor
Alicja Romanowska
Data premiery
2017
ISBN
9788364825514
Stron
128
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

18 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)