Poradniki dla rodziców

Cud rodzicielstwa
To nie jest typowy poradnik – nie ma w nim rad. Są tu raczej słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem.
Autor wyróżnia siedem niewypowiedzianych próśb dzieci do rodziców. Są to pragnienia uniwersalne, stanowiące podstawę egzystencji człowieka. 
50,00 zł
Noszenie dzieci
Przekrojowy poradnik odpowiedni dla tych rodziców, którzy zastanawiają się nad noszeniem, już noszą i chcieliby poszerzyć swoje umiejętności oraz tych, którzy widzą w noszeniu głęboki, ogólnoludzki sens.
50,00 zł
Karmienie piersią
Praktyczny i mądry przewodnik po całym okresie karmienia piersią, od ciąży do odstawienia od piersi.
50,00 zł
Poród naturalny
Książka, która pozwala zrozumieć to, jak rodzi się dziecko i co dzieje się z ciałem kobiety w trakcie porodu.
50,00 zł
Rozwój seksualny dzieci
Pierwszy całościowy poradnik o rozwoju seksualnym dzieci 0—18 lat. Książka, która pomoże świadomie wspierać kształtującą się seksualność dziecka.
50,00 zł
Nowa szkoła
Książka dla nauczycieli i rodziców, która z pewnością przyczyni się do zmiany polskiej szkoły.„Nowa Szkoła” pokazuje, jak wiele w systemie edukacji zależy od nauczycieli i rodziców. Ta książka może stać się inspiracją do zmian, na które czekają nasze dzieci!
39,00 zł
Kiedy szkoła jest problemem
Książka dla każdego rodzica dziecka w wieku szkolnym. Publikacja dostarcza dorosłym konkretnych wskazówek i daje narzędzia, które pomogą im wspierać młodych ludzi w nauce i lepszym radzeniu sobie z wyzwaniami szkolnymi.
35,00 zł
Konflikty w rodzinie
Książka, która pomoże Ci mówić do siebie życzliwie. Będzie pomocna w nauce komunikacji, w wyrażaniu swoich potrzeb i nauczy jak słuchać innych.
50,00 zł
Jak zrozumieć się w rodzinie
Książka, która pomoże Ci mówić do siebie życzliwie. Będzie pomocna w nauce komunikacji, w wyrażaniu swoich potrzeb i nauczy jak słuchać innych.
50,00 zł