Emocje

-12%Nowy
Mój pierwszy uczuciometr
Inspektor Krokodyl i Emoludki pomagają nam identyfikować emocje za pomocą słynnego wynalazku inspektora Krokodyla: uczuciometru.
30,79 zł
34,99 zł
Niegrzeczne Książeczki. Święta
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Święta to książka o tym, że nie warto dzielić dzieci na grzeczne i niegrzeczne.
35,00 zł
-12%
Niegrzeczne Książeczki. Smok
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Smok to poruszająca historia odsłaniająca dorosłemu świat dziecięcych potrzeb.
30,80 zł
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Rosół
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Rosół to dowcipna opowieść, która szerzej otwiera drzwi do wewnętrznego świata dzieci.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Tort
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Tort to historia o tym, że dzieci zachowują się źle, kiedy czują się źle.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Błoto
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Błoto to historia o tym, że dziewczynki i chłopcy mają taką samą przestrzeń do zabawy i rozwoju.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Szlaban
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Szlaban to historia o tym, że rodzice nie zawsze zachowują się tak, jak sami by tego chcieli.
35,00 zł
Niegrzeczne Książeczki. Łobuz
Niegrzeczne Książeczki to opowieści dla małych i dużych, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa.Łobuz to opowieść o tym, że każdy (i dziecko, i dorosły) ma prawo decydować o swoim ciele.
35,00 zł
Ostatni dżem babci
Przepiękna, wzruszająca do łez książka o odchodzeniu kogoś bliskiego. Ta historia zdarzyła się naprawdę.
40,00 zł
Gra eMOCje w wersji polsko-ukraińskiej
Celem gry jest nauka rozpoznawania emocji u siebie i u innych, ich nazywania oraz wyrażania za pomocą mimiki i ciała, jak również w zachowaniach, które nikogo nie krzywdzą.
130,00 zł