ADHD

GoSense Dysleksja rozwojowa
GoSense Dysleksja rozwojowa to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
1 490,00 zł
GoSense Ortografia
GoSense Ortografia to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
690,00 zł
GoSense Koordynacja i grafomotoryka
GoSense Koordynacja i grafomotoryka to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
690,00 zł
GoSense Koncentracja i samokontrola
Zestaw zawiera ćwiczenia multimedialne, gry i zabawy planszowe, które rozwijają koncentrację i samokontrolę w aktywności ruchowej.
690,00 zł
GoSense Myślenie matematyczne
Zestaw przeznaczony jest do rozwijania w dzieciach umiejętności myślenia operacyjnego, szczególnie w kontekście rozwiązywania zadań matematycznych.
690,00 zł
GoSense Orientacja w przestrzeni
Zestaw obejmuje ćwiczenia multimedialne oraz planszę z elementami kartonowymi służące do rozpoznawania kierunków względem: swojego ciała, elementów otoczenia, innych osób i fabularnych postaci.
690,00 zł
GoSense Słuch i mowa
Pakiet obejmuje ćwiczenia analizy i syntezy oraz pamięci słuchowej, w tym rozpoznawanie i różnicowanie dźwięków.
690,00 zł
GoSense Funkcje wzrokowe
Zestaw przeznaczony do kształtowania percepcji oraz pamięci wzrokowej. Obejmuje ćwiczenia interaktywne dostosowane do tablic multimedialnych, grupowe gry i zabawy planszowe oraz karty pracy.
690,00 zł
-15%
100 pomysłów, jak lepiej radzić sobie z ADHD
ADHD – zaburzenie rozwojowe o podłożu neurologicznym, które pojawia się przed siódmym rokiem życia i objawia się niemal ustawicznymi deficytami uwagi bądź...
29,67 zł
34,90 zł