Jak pokonać trudności z funkcjami na lekcjach matematyki w szkole ponadpodstawowej. Karty pracy dla uczniów - 1 Jak pokonać trudności z funkcjami na lekcjach matematyki w szkole ponadpodstawowej. Karty pracy dla uczniów - 1

Jak pokonać trudności z funkcjami na lekcjach matematyki w szkole ponadpodstawowej. Karty pracy dla uczniów

Nowik

Indeks: 9788365587169

29,00 zł
Brutto
Ilość

Na potrzeby uczniów o specyficznych trudnościach w uczeniu się matematyki i ich nauczycieli odpowiada książka pt. Jak pokonać trudności z matematyką w szkole ponadgimnazjalnej, wydana w listopadzie 2016 r. Książka Jak pokonać trudności z funkcjami na lekcjach matematyki w szkole ponadpodstawowej stanowi jej kontynuację, zawierając uzupełnienie o treści dotyczące funkcji, które wcześniej zostały zaprezentowane selektywnie.

Materiał zebrany w tej książce jest przeznaczony zarówno dla uczniów, u których trudności w uczeniu się matematyki są skutkiem różnego rodzaju zaniedbań, jak i dla uczniów, u których trudności wynikają z zaburzeń rozwojowych o różnym charakterze i nasileniu. Przygotowanie ich do egzaminu maturalnego z matematyki stanowi dla nauczyciela nie lada wyzwanie. Do osiągnięcia tego celu niezbędne jest właściwe podejście do procesu dydaktycznego i odpowiednio dostosowany materiał dydaktyczny.

Zestaw 24 kart pracy dla uczniów, zamieszczony w niniejszej książce, może się sprawdzić w roli przewodnika po funkcjach w trakcie przygotowań do matury z matematyki.

Nowik
9788365587169

Opis

Wydawnictwo
Nowik
Autor
Anna Płońska
Data premiery
2018
ISBN
9788365587169
Format
205x290
Stron
164
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)