• -8%
Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA (PUS) - 1 Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA (PUS) - 1

PUS. Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA

Indeks: 9788375142143

15,50 zł
14,26 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
51x

Sylabowe potyczki 2. Sylaby PA, MA, BA, LA, FA, WA, TA, DA
to druga z nowej mini serii książeczek PUS do wczesnej nauki czytania.

Sylabowe potyczki 2
To książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają przygodę z czytaniem. Sprawdzi się również w przypadku dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które z różnych powodów mają z czytaniem problemy. Mogą korzystać z niej również dzieci z problemami dyslektycznymi.

Sylabowe potyczki 2
to książeczka zawierająca ćwiczenia, które pomagają dziecku w zdobywaniu nowych umiejętności w przygodzie z czytaniem. Rozwiązując zadania dziecko poznaje kolejne sylaby, które naturalnie pojawiają się w miarę rozwoju mowy. Ćwiczenia pozwalają dziecku także na doskonalenie innych umiejętności takich jak różnicowanie, synteza i analiza. Są wśród nich ćwiczenia na kodowanie i ćwiczenia globalnego odczytywania wyrazów. Nauka w takiej formie jest nie tylko atrakcyjna dla dziecka, ale pozwala też na minimalizowanie liczby błędów podczas czytania.

Pozostałe części serii to:

  • Sylabowe potyczki 1. Samogłoski. Sylaby PA, MA
  • Sylabowe potyczki 3. Doskonalenie czytania
  • Sylabowe potyczki 4. Mistrz czytania

Sylabowe potyczki
to seria książeczek PUS stworzona przez Olgę Wielińską-Jachymiak, która jako neurologopeda i fizjoterapeuta prowadzi terapię dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Autorka opracowała zawarte w książeczkach ćwiczenia opierając się na własnym wieloletnim, bogatym doświadczeniu zawodowym.

Sylabowe potyczki
to taka pomoc edukacyjna, która sprawdzi się w szkołach i przedszkolach oraz w gabinetach pedagogicznych i terapeutycznych. Warto sięgnąć po nią na zajęciach wyrównawczych i w edukacji domowej.

9788375142143

Opis

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Olga Wielińska-Jachymiak
Data premiery
2019
ISBN
9788375142143
Format
260x140
Stron
24
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)