Left Banner

  • -15%
Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (PUS) - 1

PUS. Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Kupionych: 174
16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Dla przedszkolaków 4. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka PUS będąca kontynuacją wydanych wcześniej części 1, 2 i 3.

Ćwiczenia zawarte w tej książeczce wspomagają doskonalenie sprawności umysłowych. Pomagają rozwijać spostrzegawczość, uwagę, pamięć, umiejętność analizy i syntezy wzrokowej; uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są okazją do ćwiczenia logicznego myślenia oraz koncentracji, a to wszystko w formie dobrej zabawy.

Dla przedszkolaków 4. Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka pełna pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci. Można korzystać z niej zarówno w czasie zajęć w przedszkolu, jak i w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym oraz w edukacji domowej.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka, a formuła PUS umożliwia dziecku samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Poprawnie ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który zachęca go do dalszych samodzielnych działań.

9788375141689

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Agata Indrychowska
Data premiery
2018
ISBN
9788375141689
Format
140x260
Stron
24
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.