• -10%
Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (PUS) - 1
  • Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (PUS) - 1

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
Agata Indrychowska open_in_new
Data wydania
2018
ISBN
9788375141900
Format
140x260
Stron
24
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30878
15,50 zł
13,95 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka PUS będąca kontynuacją wydanych wcześniej części 1 i 2.

Ćwiczenia zawarte w tej książeczce wspomagają doskonalenie sprawności umysłowych. Pomagają rozwijać spostrzegawczość, uwagę, pamięć, umiejętność analizy i syntezy wzrokowej; uczą porównywania, klasyfikowania i uogólniania. Są okazją do ćwiczenia logicznego myślenia oraz koncentracji, a to wszystko w formie dobrej zabawy.

Dla przedszkolaków 3. Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych to książeczka pełna pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci. Można korzystać z niej zarówno w czasie zajęć w przedszkolu, jak i w gabinecie psychologiczno-pedagogicznym oraz w edukacji domowej.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka, a formuła PUS umożliwia dziecku samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Poprawnie ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który zachęca go do dalszych samodzielnych działań.

Zobacz także

Zestaw Kontrolny PUS - 1

Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym...
Cena podstawowa 39,00 zł -10% Cena 35,10 zł
  • -10%