• -10%
Słowniczek 5 - poprawnej polszczyzny (PUS) - 1
  • Słowniczek 5 - poprawnej polszczyzny (PUS) - 1
  • Słowniczek 5 - poprawnej polszczyzny (PUS) - 2
  • Słowniczek 5 - poprawnej polszczyzny (PUS) - 3

Słowniczek 5 - poprawnej polszczyzny (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
Małgorzata Chromiak open_in_new
Data wydania
2014
ISBN
9788375142037
Format
170x235
Stron
32
Okładka
miękka
Nr katalogowy
25902
15,50 zł
13,95 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Słowniczek poprawnej polszczyzny zawiera ponad 300 wyrazów, wyrażeń i zwrotów językowych, w których często popełniane są błędy. W prosty i przystępny sposób przybliża zasady pisowni, odmiany, składni, znaczeń związków frazeologicznych i poprawnego użycia wyrazów. Daje dzieciom możliwość samodzielnego rozstrzygnięcia różnego typu wątpliwości językowych. Utrwala w nich nawyk poprawnego mówienia i pisania.

Słowniczek poprawnej polszczyzny to piąta książeczka w serii Słowniczków PUS, przygotowanych dla dzieci w młodszych klasach szkoły podstawowej.

Atrakcyjna szata graficzna to ponad 120 rysunków autorstwa Mirosława Stankiewicza, które śmieszą i intrygują swoją dowcipną formą, ułatwiając zapamiętanie wymienionych w książeczce wyrazów, wyrażeń i zwrotów.

Słowniczek poprawnej polszczyzny, jak i inne książeczki z serii Słowniczków, mogą być stosowane jako materiał wspomagający na lekcjach języka polskiego. Można też wykorzystywać je w czasie zajęć na świetlicy, zajęć wyrównawczych czy terapeutycznych. Na pewno doskonale sprawdzą się także w trakcie zabaw w domu dając dzieciom możliwość łatwej i przyjemnej nauki.

Zobacz także

Zestaw Kontrolny PUS - 1

Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym...
Cena podstawowa 39,00 zł -10% Cena 35,10 zł
  • -10%