• -8%
W świecie zwierząt 1. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt (PUS) - 1 W świecie zwierząt 1. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt (PUS) - 1

PUS. W świecie zwierząt 1. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt

Indeks: 9788375140989

15,50 zł
14,26 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
4x

W świecie zwierząt. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt to książeczka należąca do Systemu Edukacji PUS, która została opracowana z myślą o młodszych czytelnikach.

Forma zabawy jest najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka sposobem uczenia się. Ćwiczenia zawarte w książeczce mają zachęcić dziecko do uważnego patrzenia na najbliższe otoczenie, zainteresować je środowiskiem przyrodniczym, zagadnieniami biologii i ekologii.

Zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w książeczce W świecie zwierząt. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt pozwolą dziecku na poznanie:

  • zwierząt żyjących na łące,
  • zwierząt żyjących w jeziorze,
  • zwierząt żyjących w wiejskiej zagrodzie,
  • zwierząt żyjących w powietrzu,
  • zwierząt żyjących w morzu,
  • zwierząt żyjących w lesie.

Przy okazji zabaw w odgadywanie nazw zwierząt dziecko styka się także z literami i alfabetem, co sprzyja pierwszym próbom nauki i rozpoznawania liter.

Scenki przedstawiające zwierzęta w ich naturalnym środowisku mogą stać się pretekstem do rozmów i poszerzania wiedzy o przyrodzie.

Zadania znajdujące się w książeczce pt. W świecie zwierząt. Nazywanie i rozróżnianie zwierząt są okazją do spontanicznego ćwiczenia koncentracji uwagi i logicznego myślenia.

9788375140989

Opis

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Bogusław Świdnicki
Data premiery
2010
ISBN
9788375140989
Format
140x260
Stron
24
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)