• Obniżka

Wędrówki Mrówki Kiki 1 (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
Małgorzata Chromiak open_in_new
Data wydania
2009
ISBN
9788375140897
Format
140x260
Stron
24
Okładka
miękka
Nr katalogowy
17962
13,90 zł
12,51 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Wędrówki Mrówki Kiki 1. Najbliższe otoczenie przedszkolaka. Środowisko przyrodnicze to książeczka PUS, która została opracowana z myślą o najmłodszych czytelnikach.

Forma zabawy jest najlepiej dostosowanym do potrzeb rozwojowych dziecka sposobem uczenia się. Ćwiczenia zawarte w książeczce mają zachęcić dziecko do uważnego patrzenia na najbliższe otoczenie, zainteresować je środowiskiem przyrodniczym, zagadnieniami biologii i ekologii.

Zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej zawarte w książeczce Wędrówki Mrówki Kiki 1. Najbliższe otoczenie przedszkolaka pozwolą dziecku na poznanie:

  • różnic między zwierzętami i roślinami,
  • odgłosów zwierząt,
  • pokarmów, jakimi żywią się zwierzęta,
  • charakterystycznych cech zwierząt,
  • naturalnego środowiska zwierząt.

Zabawy te są okazją do spontanicznego ćwiczenia koncentracji i logicznego myślenia. Barwna, ciekawa grafika przyciąga uwagę dziecka, a jednoczesne układanie klocków PUS i możliwość samodzielnego sprawdzenia poprawności wykonanego zadania motywuje je do dalszej nauki przez zabawę.

Zawarte w książeczce Wędrówki Mrówki Kiki 1 ilustracje i zagadki mogą być pretekstem do dalszych rozmów i zdobywania wiadomości o przyrodzie i środowisku życia zwierząt.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wędrówki Mrówki Kiki 1 (PUS)

Napisz swoją opinię