• Obniżka

Matematyka na wesoło 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12 (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
Dorota Cudnik open_in_new
ISBN
9788375141382
Format
168x235 open_in_new
Stron
32
Okładka
miękka open_in_new
Nr katalogowy
1491
13,90 zł
11,82 zł Zniżka 15%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Matematyka na wesoło 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12 to pierwsza z serii pięciu książeczek PUS pt. "Matematyka na wesoło". Seria ta opracowana została z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym.

To zbiór zadań służący utrwaleniu symbolicznego zapisu podstawowych działań matematycznych oraz doskonaleniu umiejętności pamięciowego dodawania i odejmowania w zakresie 12 w pracy indywidualnej i zespołowej dzieci, które wykazują się już pewną biegłością liczenia.

Zadania zawarte w książeczce Matematyka na wesoło 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12 mają oryginalną i zabawową formę graficzną. Dlatego wysiłek podejmowany przy ich rozwiązywaniu wielostronnie aktywizuje dziecko i pobudza jego wyobraźnię. Kolejność zadań zachowuje zasadę stopniowania trudności. Układ ten pozwala na stosowanie książeczek w nauczaniu zintegrowanym zgodnie z predyspozycjami wszystkich dzieci.

Pomocą i uzupełnieniem w doskonaleniu technik dodawania i odejmowania w zakresie 12 są Korale matematyczne 20 lub liczmany drewniane, które umożliwiają naukę na konkretach.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Matematyka na wesoło 1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 12 (PUS)

Napisz swoją opinię