Left Banner

  • -15%
Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 (PUS) - 1

PUS. Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100

0 Opinia(e) 
16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 to czwarta książeczka z serii PUS pt. "Liczę w pamięci". Seria została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym, a nawet młodszych, wykazujących uzdolnienia matematyczne.

Książeczki z serii Liczę w pamięci to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.

Rozwiązywanie zadań w zabawach z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

Zeszyt Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100, podobnie jak pozostałe książeczki tej serii, może być z powodzeniem wykorzystywany na lekcjach w szkole, a także na zajęciach wyrównawczych i w trakcie terapii pedagogicznej. Przyda się również w samodzielnej nauce w domu.

Przy rozwiązywaniu zadań zawartych w książeczce Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100 przydatne mogą być liczmany drewniane lub Piramida matematyczna M2.

9788375141344

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Dorota Cudnik
Data premiery
2009
ISBN
9788375141344
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

PUS. Liczę w pamięci 4. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: