Left Banner

  • -15%
Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 (PUS) - 1

PUS. Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20

0 Opinia(e) 
16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 to druga z serii 5 książeczek PUS pt. "Liczę w pamięci". Seria opracowana została z myślą o dzieciach będących w młodszych klasach szkoły podstawowej.

Książeczki Liczę w pamięci to bogaty zbiór zadań dotyczących czterech podstawowych działań arytmetycznych, które dzięki swojej przystępnej i zabawowej formie służą poznawaniu podstaw techniki rachunkowej, utrwaleniu pojęcia liczby oraz doskonaleniu umiejętności symbolicznego zapisu działań.

Przy rozwiązywaniu zadań z książeczki Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 przydatne mogą być Korale matematyczne 20 lub liczmany drewniane.

Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 podobnie, jak pozostałe części tej serii, może być z powodzeniem wykorzystywana na lekcjach w szkole. Może przydać się również w trakcie samodzielnej nauki w domu.

Rozwiązywanie zadań w zabawie z PUS-em nie służy pamięciowemu opanowaniu umiejętności liczenia. Jest raczej propozycją aktywnej nauki, opartej na kształceniu zdolności formułowania wniosków i samodzielnego dochodzeniu do wyniku działania. Taki model uczenia się sprzyja stymulowaniu uzdolnień matematycznych u dzieci i wzmacnia ich odporność emocjonalną, potrzebną przy pokonywaniu trudności w przyswajaniu abstrakcyjnego materiału.

9788375141146

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Dorota Cudnik
Data premiery
2009
ISBN
9788375141146
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

PUS. Liczę w pamięci 2. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: