Left Banner

  • -15%
Na drodze 1. Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Egzamin na kartę rowerową (PUS) - 1

PUS. Na drodze 1. Rowerem bezpiecznie na drodze

16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
Dostępne od : 2021-12-13
szt.

Na drodze 1. Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego to książeczka PUS, która powstała z myślą o dzieciach przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

Rozwiązując zadania zawarte w książeczce Na drodze 1. Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego przy jednoczesnym układaniu klocków dziecko ma możliwość samodzielnej pracy i samodzielnej kontroli poprawności wybranych odpowiedzi. To uczy je uważności i pomaga ćwiczyć koncentrację.

Zawartość merytoryczna książeczki obejmuje wszystkie zespoły zagadnień wymaganych przez egzaminatorów. Dziecko nie znajduje tu suchych definicji i zbędnych informacji niepotrzebnie przeciążających pamięć. Aby rozwiązać kolejne zadania, dziecko musi nie tylko poznać przepisy i zasady uczestnictwa w ruchu drogowym, ale przede wszystkim je zrozumieć. Szukając rozwiązań musi myśleć, wybierać, podejmować decyzje. Dzięki elastycznej strukturze ćwiczeń łączącej naukę z zabawą, dziecko nie męczy się "wkuwaniem" reguł i nazw, ale twórczo rozwiązuje kolejne problemy.

Książeczka może być wykorzystywana na zajęciach w szkole; dziecko może też rozwiązywać zawarte w niej ćwiczenia w czasie zabaw w domu.

9788375140798

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Adam Cedro
Data premiery
2008
ISBN
9788375140798
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

PUS. Na drodze 1. Rowerem bezpiecznie na drodze

Napisz swoją opinię