Left Banner

  • -15%
ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z (PUS) - 1

PUS. ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z

0 Opinia(e) 
16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Książeczka PUS ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z została opracowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zawarte w niej zabawy i ćwiczenia wprowadzają dzieci w świat liter, uczą rozpoznawania ich kształtu, wielkości, kolejności w alfabecie, a następnie łączenia w wyrazy. Pomagają zauważać różnice pomiędzy brzmieniem głoski, a jej graficznym znakiem, przybliżają zagadnienia pisowni liter, wzbogacają słownictwo i ogólną wiedzę dziecka. Pozwalają również ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie, uczą uważnego obserwowania i wyciągania wniosków.

Ciekawa i bogata szata graficzna książeczki ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z skutecznie zachęca dzieci do zabawy i nauki.

Książeczki z trzyczęściowej serii ABC mogą być wykorzystywane na zajęciach w przedszkolu i szkole, na świetlicy i w zabawach w domu. Mogą też być materiałem do ukierunkowanej pracy terapeutycznej w gabinetach logopedycznych i poradniach psychologicznych. Można je stosować w trakcie terapii pedagogicznej dzieci z ryzykiem dysleksji.

9788375141290

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Dorota Pyrgies
Data premiery
2010
ISBN
9788375141290
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

PUS. ABC 2. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter Ł-Z

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: