Left Banner

  • -15%
ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L (PUS) - 1

PUS. ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L

0 Opinia(e) 
16,58 zł Zniżka 15%
19,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Książeczka PUS ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L przygotowana została z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zawarte w niej ćwiczenia wprowadzają dzieci w świat liter, uczą rozpoznawania ich kształtu, wielkości, kolejności w alfabecie, a następnie łączenia ich w wyrazy. Pomagają zauważać różnice pomiędzy brzmieniem głoski, a jej graficznym znakiem, przybliżają zagadnienia pisowni liter, wzbogacają słownictwo i ogólną wiedzę dziecka. Pozwalają także ćwiczyć koncentrację i logiczne myślenie; uczą obserwowania i wyciągania wniosków.

Ciekawa i bogata szata graficzna książeczki ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L skutecznie zachęca dzieci do zabawy i nauki.

Książeczki z trzyczęściowej serii ABC mogą być wykorzystywane podczas zajęć w przedszkolu i szkole, na świetlicy i w domu. Mogą być też materiałem do ukierunkowanej pracy terapeutycznej w gabinetach logopedycznych i poradniach psychologicznych. Mogą być stosowane w terapii pedagogicznej dzieci z ryzykiem dysleksji.

9788375141283

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Dorota Pyrgies
Data premiery
2011
ISBN
9788375141283
Format
168x235
Stron
32
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

PUS. ABC 1. Rozpoznawanie i rozróżnianie liter A-L

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: