Left Banner

Left Banner

  • -8%
Od gwiazdki do bajki 2. Zabawy i ćwiczenia sylabowe do nauki czytania i pisania (PUS) - 1

PUS. Od gwiazdki do bajki 2. Nauka czytania i pisania

14,26 zł Zniżka 8%
15,50 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Od gwiazdki do bajki 2. Zabawy i ćwiczenia sylabowe do nauki czytania i pisania to książeczka, która została opracowana przez doświadczonego pedagoga p. Halinę Brzazgacz i jest uzupełnieniem i kontynuacją książeczki Od gwiazdki do bajki 1.

Książeczka PUS Od gwiazdki do bajki 2. Zabawy i ćwiczenia sylabowe do nauki czytania i pisania stanowi wartościową pomoc dla dzieci w pierwszym etapie nauki czytania i pisania. Dziecko, już w początkowym okresie usprawniania słuchu fonematycznego, w naturalny sposób wyróżnia sylaby w wyrazie i w późniejszym okresie nauki powinno właśnie sylabami odczytywać wyrazy.

Sylabizowanie przy czytaniu prowadzi bowiem do płynności i dzięki syntetycznemu postrzeganiu układu liter tworzących sylabę eliminuje głoskowanie. Wypowiadanie sylab zmniejsza również prawdopodobieństwo popełniania błędów w czasie czytania.

Przedstawiona w książeczce metoda doskonalenia umiejętności czytania i pisania opiera się na zabawowych formach ćwiczeń językowych, w których ważną rolę odgrywa właściwie dobrana szata graficzna.

9788375141351

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Halina Brzazgacz
Data premiery
2010
ISBN
9788375141351
Format
140x260
Stron
24
Okładka
miękka

Może wzbudzić zainteresowanie

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

PUS. Od gwiazdki do bajki 2. Nauka czytania i pisania

Napisz swoją opinię