• Obniżka
Zestaw Kontrolny PUS. Epideixis - księgarnia edukacyjna.pl
  • Zestaw Kontrolny PUS. Epideixis - księgarnia edukacyjna.pl

Zestaw Kontrolny PUS

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2008
ISBN
5900238764222
Format
250x100
Okładka
pudełko z plastiku
Nr katalogowy
1248
36,00 zł
32,40 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. Jest to niezbędny element Systemu Edukacji PUS, który służy zawsze w połączeniu z książeczkami z serii PUS, ponieważ cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.

W końcowej fazie pracy, poprzez porównanie wzoru ułożonego z klocków w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi.

Zestaw Kontrolny PUS „rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony, przez wiele lat służy do nauki i zabawy z wszystkimi książeczkami PUS.

Zestaw kontrolny (pudełko) oraz znajdujące się w nim klocki wykonane są z bardzo trwałego oraz łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. W razie potrzeby można je umyć w ciepłej wodzie z mydłem.

W przypadku zagubienia się klocka / klocków z Zestawu Kontrolnego, można uzupełnić ich komplet dokupując klocki zapasowe.

Licząca ponad 100 tytułów kolekcja książeczek PUS powiększa się rocznie o kilka nowych tytułów. Różnorodność tematów i zadań zawartych w książeczkach gwarantuje, iż każdy znajdzie najlepsze dla siebie pozycje.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw Kontrolny PUS

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Klocki zapasowe (do Zestawu Kontrolnego PUS). Epideixis - księgarnia edukacyjna.pl

Klocki zapasowe PUS

Klocki zapasowe PUS do Zestawu Kontrolnego pozwalają na dalszą pracę i zabawę z PUS-ami...
Cena podstawowa 12,00 zł -10% Cena 10,80 zł
  • Obniżka