Left Banner

  • -15%
Zestaw Kontrolny PUS - 1

PUS. Zestaw Kontrolny PUS

39,95 zł Zniżka 15%
47,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. Jest to niezbędny element Systemu Edukacji PUS, który służy zawsze w połączeniu z książeczkami z serii PUS, ponieważ cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.

W końcowej fazie pracy, poprzez porównanie wzoru ułożonego z klocków w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, dziecko otrzymuje informację o poprawności wybranych odpowiedzi.

Zestaw Kontrolny PUS „rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony, przez wiele lat służy do nauki i zabawy z wszystkimi książeczkami PUS.

Zestaw kontrolny (pudełko) oraz znajdujące się w nim klocki wykonane są z bardzo trwałego oraz łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. W razie potrzeby można je umyć w ciepłej wodzie z mydłem.

W przypadku zagubienia się klocka / klocków z Zestawu Kontrolnego, można uzupełnić ich komplet dokupując klocki zapasowe.

Licząca ponad 100 tytułów kolekcja książeczek PUS powiększa się rocznie o kilka nowych tytułów. Różnorodność tematów i zadań zawartych w książeczkach gwarantuje, iż każdy znajdzie najlepsze dla siebie pozycje.

5900238764222

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
1999
2008
ISBN
5900238764222
Format
250x100
Okładka
pudełko z plastiku

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

PUS. Zestaw Kontrolny PUS

Napisz swoją opinię