• -10%
Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas (PUS) - 1
  • Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas (PUS) - 1
  • Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas (PUS) - 2
  • Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas (PUS) - 3

Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
Bogusław Świdnicki open_in_new
Data wydania
2011
ISBN
9788375141573
Format
260x140
Stron
24
Okładka
miękka
Nr katalogowy
11496
15,50 zł
13,95 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Gutek i Balbina - jak wszystkie dzieci - kochają przyrodę, dbają o swoje naturalne środowisko: czystą wodę, powietrze, glebę. Zimą dokarmiają zwierzęta, a latem sadzą krzewy i drzewa.

Gutek i Balbina to bohaterowie kolejnej książeczki z serii PUS o tematyce ekologicznej, obejmującej także zasady bezpieczeństwa podczas codziennych zajęć, w czasie wyprawy do lasu, na plażę, w góry, czy podczas zabawy w domu i na podwórku. Balbinie i Gutkowi towarzyszą Marianna z Ludomirem oraz ich piesek Pidek.

Książeczka Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas skierowana jest do dzieci młodszych; można korzystać z niej zarówno w zabawach domowych, jak i w przedszkolu.

Pięknie zilustrowane przygody Gutka i Balbiny inspirują dzieci do obserwowania sytuacji i rozpoznawania zachowań, które dla ich własnego bezpieczeństwa oraz innych uczestników codziennych sytuacji mogą stanowić zagrożenie. Jednocześnie rozwijają wyobraźnię, uczą właściwego zachowania i przewidywania jego skutków. W trakcie zabawy z Gutkiem i Balbiną dzieci ćwiczą koncentrację, spostrzegawczość oraz uczą się logicznego myślenia, zapamiętywania, porównywania i analizowania. 

Zobacz także

Zestaw Kontrolny PUS - 1

Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym...
Cena podstawowa 39,00 zł -10% Cena 35,10 zł
  • -10%