• Obniżka

Gutek i Balbina 2 (PUS)

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
Bogusław Świdnicki
ISBN
9788375141573
Format
260x140
Stron
24
Okładka
miękka
Nr katalogowy
11496
13,91 zł
13,21 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Gutek i Balbina to bohaterowie kolejnej książeczki z serii PUS o tematyce ekologicznej, obejmującej także zasady bezpieczeństwa podczas codziennych zajęć, w czasie wyprawy do lasu, na plażę, w góry, czy podczas zabawy w domu i na podwórku. Balbinie i Gutkowi towarzyszą Marianna z Ludomirem oraz ich piesek Pidek.

Książeczka Gutek i Balbina 2. Świat wokół nas skierowana jest do dzieci młodszych; można korzystać z niej zarówno w zabawach domowych, jak i w przedszkolu.

Pięknie zilustrowane przygody Gutka i Balbiny inspirują dzieci do obserwowania sytuacji i rozpoznawania zachowań, które dla ich własnego bezpieczeństwa oraz innych uczestników codziennych sytuacji mogą stanowić zagrożenie. Jednocześnie rozwijają wyobraźnię, uczą właściwego zachowania i przewidywania jego skutków. W trakcie zabawy z Gutkiem i Balbiną dzieci ćwiczą koncentrację, spostrzegawczość oraz uczą się logicznego myślenia, zapamiętywania, porównywania i analizowania. 

Gutek i Balbina - jak wszystkie dzieci - kochają przyrodę, dbają o swoje naturalne środowisko: czystą wodę, powietrze, glebę.