Left Banner

  • -15%
Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane (paleta) - 1

Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane (paleta)

0 Opinia(e) 
22,10 zł Zniżka 15%
26,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane to komplet 12 tarcz ćwiczeń do Systemu Edukacji Palet. Komplet ten przeznaczony jest dla dzieci w klasach od 0 do III. Tarcze obejmują działania arytmetyczne takie jak mnożenie i dzielenie oraz działania mieszane.

Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane w przystępnej, bo zabawowej formie przybliżają i pomagają utrwalać podstawy techniki rachunkowej, a także rozwijają matematyczne zainteresowania dzieci.

Wykonywanie kolejnych zadań doskonali nie tylko pamięciowe opanowanie umiejętności liczenia, ale przede wszystkim zdolność formułowania wniosków i dochodzenia do wyniku samodzielnie, tak żeby abstrakcyjna dla dzieci wiedza była łatwiej przyswajalna. Wszystkie tarcze zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności po to, żeby dziecko zachęcone sukcesem przy rozwiązywaniu pierwszych zadań, chętnie podejmowało próby rozwiązywania kolejnych.

PALETA, zalecana przez pedagogów i psychologów, jest systemem skutecznej edukacji, który rozwija u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, uczy myślenia i zapamiętywania oraz kształtuje osobowość i charakter.

Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane mogą być wykorzystywane jako materiał uzupełniający na lekcjach matematyki, ale także na zajęciach świetlicowych i wyrównawczych. Świetnie sprawdzą się również w edukacji domowej.

5900238764505

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2010
ISBN
5900238764505
Format
220x220
Stron
12 tarcz
Okładka
teczka

Napisz swoją opinię

Tarcze ćwiczeń M5. Mnożenie i dzielenie, działania mieszane (paleta)

Napisz swoją opinię

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii: