Pomoce edukacyjne

Szeptofon mały
Słuchawka nagłowna prowadząca od ust do ucha Pacjenta, wewnątrz której dźwięki mowy wzmacniane są od 12-17%, która pozwala na lepszą słyszalność własnego głosu w salach szkolnych wśród hałasu.
83,00 zł
Łyżeczka terapeutyczna KAPI
Trwała, wielokrotnego użytku lekka łyżeczka przeznaczona do karmienia Pacjentów z trudnościami połykania i dysfagią, niedomykaniem warg lub nadwrażliwością jamy ustnej, języka lub gardła.
19,50 zł
GoSense Dysleksja rozwojowa
GoSense Dysleksja rozwojowa to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
1 490,00 zł
GoSense Ortografia
GoSense Ortografia to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
690,00 zł
GoSense Koordynacja i grafomotoryka
GoSense Koordynacja i grafomotoryka to pomoc dydaktyczna i terapeutyczna. Przeznaczona dla placówek edukacyjnych i poradni do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w wieku 6-10 lat.
690,00 zł
GoSense Koncentracja i samokontrola
Zestaw zawiera ćwiczenia multimedialne, gry i zabawy planszowe, które rozwijają koncentrację i samokontrolę w aktywności ruchowej.
690,00 zł
GoSense Myślenie matematyczne
Zestaw przeznaczony jest do rozwijania w dzieciach umiejętności myślenia operacyjnego, szczególnie w kontekście rozwiązywania zadań matematycznych.
690,00 zł
GoSense Orientacja w przestrzeni
Zestaw obejmuje ćwiczenia multimedialne oraz planszę z elementami kartonowymi służące do rozpoznawania kierunków względem: swojego ciała, elementów otoczenia, innych osób i fabularnych postaci.
690,00 zł