Left Banner

  • -12%

Hela i Tomek poznają zwierzęta. Książeczka dla najmłodszych dzieci. Część 1 i 2

0 Opinia(e) 
21,56 zł Zniżka 12%
24,50 zł
Brutto
szt.

Książeczki są adresowane do małych dzieci, które zaczynają uczyć się mówić. W publikacji zamieszczono elementy ruchome, które mają na celu wzmocnić motywację do podjęcia przez dziecko aktywności intelektualnej oraz pomóc mu w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych.

Pierwszymi słowami wypowiadanymi przez dziecko są wyrazy dwusylabowe, najczęściej składające się z takich samych dźwięków, oraz wyrazy dźwiękonaśladowcze. Dziecko, wypowiadając je, przygotowuje narząd mowy do realizacji trudniejszych słów, fraz i zdań. Rymowanki rozwijają u dziecka pamięć słuchową, a także szlifują prozodyczne aspekty mowy, a więc melodię wypowiedzi, intonację, akcent i pauzę. Rymowanie jest też wstępem do rozwoju słuchu fonematycznego u dziecka, czyli różnicowania słuchowego dźwięków.

Kontrastowe kolory rozwijają percepcję wzrokową, przyczyniając się do lepszej fiksacji wzroku na bodźcu. Oglądając z dzieckiem książeczki, rodzic wprowadza je w świat zwierząt i zachęca do aktywnego powtarzania zasłyszanych dźwięków.

Książeczki zawierają komplety obrazków do wycięcia i rzepów do naklejania.

9788371349980

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Hanna Gawrońska, Agnieszka Machnicka
Data premiery
2017
ISBN
9788371349980
Format
154x154
Stron
26+26

Napisz swoją opinię

Hela i Tomek poznają zwierzęta. Książeczka dla najmłodszych dzieci. Część 1 i 2

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: