Religia - zeszyt ucznia, szkoła podstawowa, klasa 1. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. WAM - księgarnia edukacyjna.pl
  • Religia - zeszyt ucznia, szkoła podstawowa, klasa 1. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. WAM - księgarnia edukacyjna.pl

Religia - zeszyt ucznia, szkoła podstawowa, klasa 1. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa

Wydawnictwo
WAM open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2016
ISBN
9788327711779
Format
205x240
Stron
94
Okładka
miękka
Nr katalogowy
21736
12,50 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne płatności zapewnia Dotpay Bezpieczne płatności zapewnia Dotpay
  • Darmowa dostawa od 120 zł Darmowa dostawa od 120 zł
  • Bezpłatne zwroty Bezpłatne zwroty

Treści ćwiczeń skupione są wokół tematu dziecięctwa Bożego, modlitwy „Ojcze nasz”, podstawowych prawd wiary, Kościoła jako rodziny Pana Jezusa oraz roku liturgicznego.

Ćwiczenia w Zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy: wprowadzanie w temat, aktywizowanie uczniów, rozwijanie i pogłębianie tematu lub utrwalanie treści. Dziecko z pomocą katechety ma znaleźć odpowiednie polecenie w Zeszycie ucznia, do którego odnośnik znajduje się w podręczniku.

Założeniem ćwiczeń jest samodzielna, szczególnie twórcza praca ucznia. Uczeń może uzupełniać ilustracje, układać puzzle, tworzyć obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne. Ma także ćwiczenia wymagające skupienia: wypełnianie witrażyków, labirynty itp.

Obecnie wydany Zeszyt ucznia ma nieco zmienioną grafikę w porównaniu z wcześniejszą edycją z 2011 r. Została ona dostosowana do wydawanych równolegle pomocy multimedialnych dla katechetów (płyty DVD). Poza tym nie różni się od dotychczasowych ćwiczeń dla ucznia: zadania, układ, treści obrazków i poleceń pozostały te same.