Left Banner

Left Banner

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia - ćwiczenia, szkoła podstawowa, klasa 1 - 1

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia - ćwiczenia, szkoła podstawowa, klasa 1

18,00 zł
Brutto

Treści ćwiczeń skupione są wokół tematu dziecięctwa Bożego, modlitwy „Ojcze nasz”, podstawowych prawd wiary, Kościoła jako rodziny Pana Jezusa oraz roku liturgicznego.

Ćwiczenia w Zeszycie ucznia mają wielorakie funkcje w zależności od katechezy: wprowadzanie w temat, aktywizowanie uczniów, rozwijanie i pogłębianie tematu lub utrwalanie treści. Dziecko z pomocą katechety ma znaleźć odpowiednie polecenie w Zeszycie ucznia, do którego odnośnik znajduje się w podręczniku.

Założeniem ćwiczeń jest samodzielna, szczególnie twórcza praca ucznia. Uczeń może uzupełniać ilustracje, układać puzzle, tworzyć obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne. Ma także ćwiczenia wymagające skupienia: wypełnianie witrażyków, labirynty itp.

Obecnie wydany Zeszyt ucznia ma nieco zmienioną grafikę w porównaniu z wcześniejszą edycją z 2011 r. Została ona dostosowana do wydawanych równolegle pomocy multimedialnych dla katechetów (płyty DVD). Poza tym nie różni się od dotychczasowych ćwiczeń dla ucznia: zadania, układ, treści obrazków i poleceń pozostały te same.

WAM
9788327711779

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
WAM
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2016
ISBN
9788327711779
Format
205x240
Stron
94
Okładka
miękka

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia - ćwiczenia, szkoła podstawowa, klasa 1

Napisz swoją opinię