Left Banner

  • -15%
Kapitan Nauka. Układanki malucha. Angielski. Kolory (1-3 lata) - 1

Kapitan Nauka. Układanki malucha. Angielski. Kolory (1-3 lata)

16,99 zł Zniżka 15%
19,99 zł
Brutto
Edgard
szt.

Co mają wspólnego piłka do koszykówki i marchewka? Jakiego koloru jest truskawka i jak to powiedzieć po angielsku? Czy odnajdziesz wszystkie niebieskie przedmioty?

Układanki malucha. Angielski. Kolory to wyjątkowe trzyelementowe puzzle dla najmłodszych. Podczas wciągającej zabawy maluchy trenują motorykę małą i spostrzegawczość, poznają nazwy kolorów w języku angielskim i uczą się rozpoznawania barw w swoim najbliższym otoczeniu.

Każdy z zestawów trzech elementów składa się z części z angielskim słówkiem - nazwą barwy oraz dwóch puzzli przedstawiających obiekty w danym kolorze. Kolor napisu podpowiada dzieciom, jaką barwę oznacza słówko na środkowym fragmencie układanki.

Poręczne, trwałe elementy bez problemu chwyci już roczne dziecko. Miłe dla oka, nieskomplikowane ilustracje ułatwią odszukiwanie obiektów przedstawionych na obrazkach w najbliższym otoczeniu, a nagrania wszystkich słówek w formacie mp3 do pobrania ze strony internetowej pomogą w oswajaniu się z angielskim akcentem i prawidłową wymową.

Edgard
5907608646249

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5907608646249
Format
160x130
Okładka
pudełko

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.