Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Owoce (1+) (karty + poradnik) - 1 Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Owoce (1+) (karty + poradnik) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Owoce (1+) (karty + poradnik)

Edgard

Indeks: 9788377886700

14,99 zł
Brutto
Ilość

Zestaw Odkrywam świat Owoce to wyjątkowa propozycja dla rodziców i opiekunów wspomagająca wczesny rozwój umysłowy dzieci. Zabawa z kartami doskonale zaspokaja naturalną dla dzieci ciekawość świata, wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa - a wszystko to podczas wspólnej, fascynującej zabawy! Pakiet składa się z poradnika dla rodziców napisanego przez doświadczonych psychologów dziecięcych oraz 17 kart z kolorowymi ilustracjami.

Zestaw trwałych kart
Zestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od 1. do 3. roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym napisem (rewers). Zabawne ilustracje z wyraźnymi podpisami są dostosowane do wieku najmłodszego odbiorcy. Pozwalają poznać nazwy owoców, a jednocześnie przygotowują do nauki czytania globalnego.

Poradnik dla opiekunów
Poradnik dla opiekunów stworzyli Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci i twórcy autorskich programów nauczania. W poradniku zamieścili pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz rady, jak wspierać rozwój umysłowy dzieci na wczesnym etapie. Zestaw jest doskonałą propozycją na wspólną i rozwijającą zabawę z dzieckiem!

Edgard
9788377886700

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2015
ISBN
9788377886700
Format
110x110
Stron
40
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)