Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki (2-3 lata) - 1
  • Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki (2-3 lata) - 1

Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki (2-3 lata)

Wydawnictwo
Edgard open_in_new
Autor
Paulina Wyrt open_in_new
Data wydania
2016
ISBN
9788377887622
Format
215x145x40
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
29180
29,90 zł
Brutto
Ilość

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Tagi:
Jeden zaczytany mors, dwa niedźwiedzie przy popołudniowej filiżance herbaty, trzy ciekawskie szopy... A ile jest żółwi? I co robią lisy?

Policzcie do 10, poznajcie nazwy egzotycznych zwierząt i opowiedzcie razem o niezwykłych morskich przygodach bohaterów puzzli.

Łódeczki to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość oraz zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Pauliny Wyrt zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o przygodach zwierząt oraz prostej i przyjemnej nauki liczenia.

Liczba elementów: 10
Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Puzzle. Układam i opowiadam. Łódeczki zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.