Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku (2-3 lata) - 1 Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku (2-3 lata) - 1

Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku (2-3 lata)

Edgard

Indeks: 9788377887288

29,90 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x
Wiosną Ania szaleje na hulajnodze i obserwuje motyle, latem Zosia puszcza latawca w słoneczny, wietrzny dzień, a jesienią Michał zbiera grzyby i kolorowe liście. Co będziemy robić zimą?

Poznajcie razem pory roku, zaobserwujcie zmiany w przyrodzie i porozmawiajcie o tym, jak ubrać się odpowiednio do pogody za oknem.

Pory roku to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Marty Szudygi zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o charakterystycznych cechach pór roku, zabawach i aktywnościach na świeżym powietrzu oraz prostej i przyjemnej nauki kalendarza i nazw miesięcy.

Liczba elementów: 10
Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Puzzle. Układam i opowiadam. Pory roku zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Edgard
9788377887288

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
Marta Szudyga
Data premiery
2016
ISBN
9788377887288
Format
215x145x40
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)