Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy (2-3 lata) - 1 Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy (2-3 lata) - 1

Kapitan Nauka. Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy (2-3 lata)

Edgard

Indeks: 9788377887301

29,90 zł
Brutto
Ilość

Na alarm syreny Zosia, Kuba i reszta drużyny ruszają na akcję. Czy to tylko ćwiczenia, czy gdzieś wybuchł pożar?

Poznajcie dzielnych strażaków i strażaczki, sprawdźcie, kto czeka na dole gotowy do akcji, rozwińcie umiejętność orientacji w przestrzeni i opowiedzcie razem o przygodach śmiałej drużyny.

Strażacy to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek.

Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.

Seria Puzzle. Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy, myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji.

Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Macieja Szymanowicza zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o strażakach i atrybutach ich pracy oraz prostej i przyjemnej nauki liczenia i orientacji w przestrzeni.

Liczba elementów: 10
Wymiar układanki po ułożeniu: 15 x 87 cm

Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Edgard
9788377887301

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
Maciej Szymanowicz
Data premiery
2016
ISBN
9788377887301
Format
215x145x40
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)