• Obniżka

Puzzle Edukacyjne - Bocian Klemens Kle-Kle

Wydawnictwo
Epideixis open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2008
ISBN
5900238764208
Format
280x280
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
13444
28,50 zł
27,08 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Puzzle Logopedyczne - "Bocian Klemens Kle - Kle" to nauka poprzez zabawę, zawiera materiał ćwiczeniowy szczególnie przydatny dla logopedów, terapeutów, nauczycieli i rodziców tych dzieci, które z różnych przyczyn nie opanowały jeszcze umiejętności poprawnego pod względem artykulacyjnym wysławiania się, mają problemy w komunikacji z otoczeniem oraz trudności w czytaniu i pisaniu.
Puzzle Logopedyczne to przede wszystkim wspaniała zabawa, dzięki której dzieci :

utrwalają prawidłową wymowę; nabierają pewności wysławiania; zdobywają i utrwalają wiedzę; rozwijają spostrzegawczość i wyobraźnię; kształtują umiejętność określania stosunków przestrzennych pomiędzy elementami; rozwijają umiejętność logicznego myślenia i zapamiętywania; wzmacniają koncentrację.

Zabawę w grupie rozpoczynamy od rozdzielenia elementów pomiędzy grających. Jeden element kładziemy stroną z zadaniem do góry. Rozwiązujemy zadanie szukając odpowiedzi na planszy, a następnie kładziemy na niej odwrotnie, czyli stroną zadaniem do dołu pasujący element.

W komplecie znajdują się 2 zestawy ćwiczeń oraz 2 komplety puzzli.
Zestaw I - służy do ćwiczeń słuchowych w przyporządkowywanie zwierzętom i rzeczom wydawanych przez nie odgłosów, zapisanych w formie fonetycznej.
Dzieci od najmłodszych lat rozpoznają i porównują głosy zwierząt, pojazdów i odruchowo naśladują je, przez co usprawniają narządy artykulacyjne mowy.
Zestaw II - służy jako materiał językowy do utrwalania właściwej wymowy głosek: j, ł, ch, n, m ich poprawnego czytania, pisania oraz dzielenia wyrazów na sylaby.

W pudełku znajdują się : 2 Plansze ćwiczeń, 2 Komplety Puzzli.

Oferta tematyczna puzzli: Bocian Klemens Kle - Kle, Wacek Dzidek Anastazy, Ortograficzne Kwiatki, Od litery do słowa.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Puzzle Edukacyjne - Bocian Klemens Kle-Kle

Napisz swoją opinię