Przedszkole

Wielka wyprawa Połykacza Liter
To wartościowa lektura zarówno dla dzieci, które niebawem rozpoczną edukację szkolną, jak i dla uczniów klas I–III.
18,00 zł
Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato
Utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów :) "Koszałki-opałki Pana Miłosza" zawierają treści inspirowane latem i związanymi z nim zjawiskami.
32,00 zł
Uczę się matematyki z Magicznym Drzewem
Drzewko matematyczne jest znanym od dawna schematem graficznym używanym w nauczaniu matematyki, który ułatwia uczniom zrozumienie podstawowych pojęć. Jest to jeden z wielu grafów, z którymi uczeń spotyka się na kolejnych etapach swojej edukacji. Dlatego to proste matematyczne narzędzie może stać się magiczną pomocą w rozwoju myślenia dziecka.
26,00 zł
Która godzina?
Publikacja przeznaczona jest dla najmłodszych do nauki odczytywania godziny. Zawiera zróżnicowane ćwiczenia, dzięki którym dzieci mogą trenować tę umiejętność, aby później osiągnąć biegłość w posługiwaniu się zegarem.
19,90 zł
Ruch plus muzyka równa się matematyka
Jak utrwalać w praktyce wybrane kompetencje matematyczne u dzieci przy zabawach muzyczno-ruchowych. Praktyczny poradnik dla rodziców i nauczycieli.
37,00 zł
Sposoby na nudę. Wiosna
Zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Publikacja przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
28,00 zł
Koszałki-opałki Pana Miłosza. Wiosna
Utwory do gimnastyki, zabaw i wygłupów :) "Koszałki-opałki Pana Miłosza" zawierają treści inspirowane wiosną i związanymi z nią zjawiskami.
32,00 zł