Samookaleczenia (książka + płyta DVD) - 1 Samookaleczenia (książka + płyta DVD) - 1

Samookaleczenia (książka + płyta DVD)

WAM

Indeks: 9788377672570

24,90 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
6x
Samookaleczenie - zjawisko całkowicie sprzeczne z naturą i instynktem samoobrony - coraz częściej dotyczy młodzieży szkolnej. Jak reagować i pomagać uczniom dotkniętym tym uzależnieniem i jak dotrzeć do problemu będącego przyczyną takich zachowań?

Książka z filmem edukacyjnym Samookaleczenia jest znakomitym materiałem edukacyjnym przydatnym zarówno w pracy nauczyciela - wychowawcy, jak i podczas rozmowy z rodzicami. W poruszający sposób pokazuje narastający problem społeczny, możne także stać się inspiracją - zarówno merytoryczną, jak i praktyczną - dla każdego, kto zetknął się z tym problemem.

Książka zawiera wprowadzenie do tematu oraz szczegółowy scenariusz lekcji wraz z materiałami dydaktycznymi. Nowoczesna pomoc dla nauczycieli, wychowawców i rodziców. Do wykorzystania m. in. na lekcjach oraz spotkaniach z rodzicami.

Seria: Uwaga życie! to materiały i filmy edukacyjne adresowane do nauczycieli i wychowawców dzieci i młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich. To doskonała pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, ale także interesujący materiał dla rodziców i wszystkich tych, którzy poszukują odpowiedzi na nurtujące problemy codziennego życia.

Czas nagrania: 12 minut.

WAM
9788377672570

Opis

Wydawnictwo
WAM
Autor
Dariusz Fedorowicz
Data premiery
2015
ISBN
9788377672570
Format
137x186

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: