Left Banner

Logopedia małego dziecka (książka + DVD) - 1

Logopedia małego dziecka (książka + link do filmu)

0 Opinia(e) 
45,00 zł
Brutto
Wydawnictwo ES
szt.
Dostępny w sprzedaży

"Logopedia małego dziecka" książka z filmem "Badanie logopedyczne noworodków" powstała z myślą o logopedach, którzy tradycyjnie pracują z dziećmi starszymi, tzn. po ukończeniu 3. roku życia. Z rozmysłem używam sformułowania "tradycyjnie", albowiem takie dzieci są najczęściej kierowane na konsultacje bądź ćwiczenia logopedyczne.
(...) Niestety zarówno tradycja, jak i kształcenie logopedów czynią białą plamą okres do 3. roku życia. - obszar, o którym intuicyjnie (i nie tylko) wiemy, że ma istotne znaczenie dla rozwoju komunikacji i mowy, ale praktycznie jest niezagospodarowany.
(...) Trudno więc oczekiwać, aby mając wiedzę teoretyczną, mogli ją potwierdzać doświadczeniem, a Ci, którzy mają nieliczne kontakty z dzieckiem najmłodszym - czuli się kompetentni i sprawni w określaniu problemu. Niezbędna jest bowiem doskonale znana norma i na jej tle rozpoznawanie deficytów i zaburzeń.

Tak też jest skonstruowana niniejsza publikacja składająca się z trzech części, które należy czytać linearnie, tzn. to samo zagadnienie w części I - norma, w II - objawy odstępstw (deficyty, nieprawidłowości) i III - propozycja postępowania.

Na przykład:

I. Badanie noworodka - wrażliwość twarzy na dotyk.
II. Nadwrażliwość twarzy na dotyk - objawy i skutki.
III. Nadwrażliwość twarzy na dotyk - postępowanie.

Badania są proponowane w istotnych okresach życia dziecka ważnych dla rozwoju funkcji warunkujących kształtowanie się komunikacji werbalnej mowy.

Wydawnictwo ES
9788393048359

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Wydawnictwo ES
Autor
Elżbieta Stecko
Data premiery
2013
ISBN
9788393048359
Format
A5
Stron
82
Okładka
miękka

Napisz swoją opinię

Logopedia małego dziecka (książka + link do filmu)

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej kategorii: