• -8%
Jestem dorosły - będę tak żyć. Program nauczania przeznaczony dla uczniów szkoły specjalnej - 1 Jestem dorosły - będę tak żyć. Program nauczania przeznaczony dla uczniów szkoły specjalnej - 1

Jestem dorosły - będę tak żyć. Program nauczania przeznaczony dla uczniów szkoły specjalnej

Indeks: 9788380801448

14,00 zł
12,88 zł Zniżka 8%
Brutto

 przysposabiającej do pracy

Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
32x

Jestem dorosły - będę tak żyć. Program nauczania przeznaczony dla uczniów szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Program nauczania Jestem dorosły - będę tak żyć przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy. Dotyczy bloku przedmiotów objętych podstawą programową: funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie się i zajęcia kształtujące kreatywność. Szczególne miejsce w programie zajmują treści kształcenia przedmiotu przysposobienie do pracy. Zostały podzielone na pięć uniwersalnych obszarów, które można realizować z uczniami bez względu na rodzaj niepełnosprawności, dlatego też program jest otwarty na modyfikacje i poszerzanie swojego zakresu. Wyróżnione w opracowaniu obszary przysposobienia do pracy to gospodarstwo domowe, zajęcia kulinarne, rękodzieło, technologia informacyjna i prace biurowe oraz aktywność na rynku pracy.

Program nauczania Jestem dorosły - będę tak żyć jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie podstawy programowej.

9788380801448

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marcelina Surowiecka
Data premiery
2018
ISBN
9788380801448
Format
B5
Stron
80
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: