• -8%
Koniec wybuchów złości. Co robić, gdy zachowanie dziecka wymyka się spod kontroli? - 1 Koniec wybuchów złości. Co robić, gdy zachowanie dziecka wymyka się spod kontroli? - 1

Koniec wybuchów złości. Co robić, gdy zachowanie dziecka wymyka się spod kontroli?

Indeks: 9788377441596

26,00 zł
23,92 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x

Książka "Koniec wybuchów złości" zawiera opisy technik wypracowanych w ciągu wielu lat badań nad motywacją i zachowaniem dzieci. Jej autor, dr Jed Baker, wyposaża rodziców i opiekunów w narzędzia, dzięki którym:

  • zaakceptują i docenią swoje dzieci, aby stworzyć z nimi dobrą relację;

  • dowiedzą się, jak uspokajać podopiecznych i nie załamywać rąk, gdy ich zachowanie wymyka się spod kontroli;

  • nauczą się tworzyć plany zapobiegawcze dla powtarzających się problemów, aby można było nie dopuścić do kolejnych wybuchów złości.

Uważam, że ta książka jest bardzo dobra i niezwykle życiowa. Zawiera analizę konkretnych przypadków i sporą dawkę humoru, szczególnie we fragmentach, gdy dr Baker zdradza, w jaki sposób jego początkowe podejście do małych klientów obróciło się przeciwko niemu. Autor zachęca, abyśmy stali się świadomi, elastyczni i pełni nadziei - aby nasze zachowanie było wzorem dla naszych dzieci. Przede wszystkim wyraża swoje współczucie wobec młodych "władców" panujących w naszych domach i klasach szkolnych. Dzieci te robią wszystko, co jest w ich mocy, aby sobie poradzić. Dr Baker zapewnia nas, że mogę one i będą się lepiej zachowywać, kiedy ich rodzice oraz nauczyciele wezmą sprawy w swoje ręce i zastosują strategie proponowane przez autora.
Carol Kranowitz, autorka książki Nie-zgrane dziecko

9788377441596

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Jed Baker
Data premiery
2018
ISBN
9788377441596
Format
165x235
Stron
192
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)