• -5%
Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie. Wprowadzenie dla rodziców - 1 Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie. Wprowadzenie dla rodziców - 1

Metoda Montessori. Naucz mnie robić to samodzielnie. Wprowadzenie dla rodziców

Indeks: 9788377737682

29,99 zł
28,49 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x
Pedagogika Montessori pozwala osiągnąć pewność siebie i samodzielność, a także daje dziecku możliwość wyboru aktywności i rozwijania się we własnym tempie. Przede wszystkim chodzi o stan ducha - aby nie traktować dziecka jako przyszłego dorosłego, którego się modeluje, ale jako pełnoprawną osobę, której się towarzyszy i którą darzy się głębokim szacunkiem.

Ta książka jasno i prosto przedstawia pedagogikę Montessori - jej historię, teorię i praktykę zarówno w szkole, jak i w domu.

Nauczycielka Montessori Charlotte Poussin dzieli się swoimi doświadczeniami, aby pomóc Czytelnikom zrozumieć i stosować pedagogikę Montessori wobec dzieci. Uzmysłowia nam, jakie znaczenie ma postawa nauczyciela dla wprowadzenia w życie tego, co chce przekazać. Pokazuje nam, jak zogniskować przemyślenia nad edukacją wokół dziecka. Kładzie nacisk na obserwację, komunikację i życzliwość w towarzyszeniu dziecku na drodze rozwoju.

Nowe, zaktualizowane wydanie tego bestsellera zostało wzbogacone o 20 nowych aktywności, dokładnie opisanych i zilustrowanych, które można zrealizować z dzieckiem w domu.

Charlotte Poussin to nauczycielka Montessori, od 2000 roku posiadająca dyplom Międzynarodowego Stowarzyszenia Montessori. Pracowała w Argentynie, Brazylii, Francji i Kanadzie. Kierowała szkołą Montessori. Jest autorką książki Montessori od narodzin do trzeciego roku życia oraz wielu zestawów pedagogicznych. Stosuje zasady pedagogiki Montessori wobec piątki własnych dzieci.

9788377737682

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo RM
Autor
Charlotte Poussin
Data premiery
2017
ISBN
9788377737682
Format
165x235
Stron
208
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)