Ratunku! Moje dziecko mnie wykończy. Poradnik dla zmęczonych rodziców - 1 Ratunku! Moje dziecko mnie wykończy. Poradnik dla zmęczonych rodziców - 1

Ratunku! Moje dziecko mnie wykończy. Poradnik dla zmęczonych rodziców

Helion

Indeks: 9788328331198

34,90 zł
Brutto
Ilość

Pobudka o 5 rano, krzyki, musztrowanie i całodzienna harówka. Czy jesteś w wojsku? Nie. Po prostu Twój słodki niemowlak zmienił się w rozwydrzonego kilkulatka. Domagającego się całodobowej uwagi, żywiącego się wyłącznie ciasteczkami i robiącego sceny w sklepie. Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko Cię nienawidzi? Czy ta udręka się kiedyś skończy? I jak poradzić sobie ze zbuntowanym kilkulatkiem?

Zaglądaj do tej książki za każdym razem, gdy masz ochotę podrzucić swoje dziecko na kilka godzin do baru z tabliczką na szyi "Zaopiekuj się mną".

Bunmi Laditan, autorka bestsellerowych, humorystycznych poradników dla rodziców oraz twórczyni popularnego fanpagea "Honest Toddler" (łączącego wszystkich zmęczonych rodziców), wychodzi z założenia, że lepiej ten trudny okres w rozwoju dziecka przeżyć z humorem. Zdrowy dystans oraz ironia pozwalają jej znaleźć rozwiązanie dla sytuacji, które nie raz zdarzyły się każdemu rodzicowi kilkulatka: histeria w parku, wcieranie jedzenia w dywan, wielogodzinne usypianie i tłumaczenie, że "nie, naprawdę nie możesz zjeść teraz pizzy (jest 5 rano!)".

Helion
9788328331198

Opis

Wydawnictwo
Helion
Autor
Bunmi Laditan
Data premiery
2017
ISBN
9788328331198
Format
122x194
Stron
176
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)