Ocena dojrzałości szkolnej. Arkusz oceny dojrzałości. Metody badań dojrzałości. Pomoce do badań - 1 Ocena dojrzałości szkolnej. Arkusz oceny dojrzałości. Metody badań dojrzałości. Pomoce do badań - 1

Ocena dojrzałości szkolnej. Arkusz oceny dojrzałości. Metody badań dojrzałości. Pomoce do badań

Seventh Sea

Indeks: 9788360403013

21,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x
OCENA DOJRZAŁOŚCI SZKOLNEJ
  • Arkusz oceny dojrzałości
  • Metody badań dojrzałości
  • Pomoce do badań
Prezentowana pozycja może być pomocą zarówno w ocenie dojrzałości szkolnej, jak i w wyrównywaniu startu szkolnego dzieci. Składa się ona z trzech podstawowych części: W części I - omówiony jest krótko problem dojrzałości szkolnej i pokazane są sylwetki dziecka dojrzałego i niedojrzałego do rozpoczęcia nauki szkolnej. W części II - przedstawione są metody badania i oceny dojrzałości wraz z normami wiekowymi, dzięki czemu łatwiej jest ocenić poziom badanej funkcji i określić ewentualne opóźnienie. W części III - zamieszczono pomoce do badań.

Integralną częścią jest arkusz oceny dojrzałości szkolnej tak skonstruowany, że można zobaczyć poziom poszczególnych funkcji branych pod uwagę przy ocenie dojrzałości, jak i zaobserwować tempo, w jakim dziecko wyrównuje "niedociągnięcia" - ułatwia to prognozę. Arkusz umieszczony jest w środku książki tak, by łatwo można było go "wypiąć", wykonać odbitkę kserograficzną dla każdego dziecka i wpiąć na miejsce.

Mamy nadzieję, że pozycja ta ułatwi nauczycielom i dzieciom zmniejszenie "problemu" z dojrzałością szkolną.
Seventh Sea
9788360403013

Opis

Wydawnictwo
Seventh Sea
Autor
Bożena Janiszewska
ISBN
9788360403013
Format
A4
Stron
52
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)