Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania - 1 Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania - 1

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania

Indeks: 9788380859630

42,00 zł
Brutto

FitNarzędziownik nauczyciela

Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
6x

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania
FitNarzędziownik nauczyciela

To poradnik o:

  • proaktywności w zachowaniu – czytelnik dowie się, że tylko dzięki aktywnemu działaniu – jakiekolwiek ono będzie – ma szansę osiągnąć swoje cele; dzięki działaniu może zweryfikować wszystko, co w obszarze myśli będzie wspierające albo blokujące,
  • etapach procesu zmiany zachowania wraz ze wskazaniami do pracy osobistej,
  • nawykach i praktycznym wsparciu w postaci tabeli monitoringu,
  • doświadczeniu ekspertów.

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania
w sposób ciekawy i przystępny ujmuje proces zmiany zachowania na drodze do poprawy naszego funkcjonowania psychofizycznego.

Czytelnik otrzymuje praktyczne informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia – także w postaci licznych ćwiczeń, co jest szczególnym walorem tej pozycji.

Autorka wskazuje na możliwości pracy osobistej z materiałem zawartym w książce, ale także zachęca do jego wykorzystania w trakcie pracy pedagogicznej. Takie podejście do rozwoju własnego i swoich podopiecznych będzie sprzyjało długofalowym rezultatom wpływającym na każdy aspekt życia, ale także nauczania innych.

Katarzyna Skolimowska

Polonistka z doświadczeniem zawodowym we wszystkich typach szkół, instruktorka szkolnych zajęć teatralnych, opiekunka klubów wolontariusza. Dziennikarka magazynu dla wychowawców Sygnał. Autorka bloga www.inspiracjedlaszkoly.pl i właścicielka marki FitEdukacja. Inicjatorka oddolnego ruchu edukacyjnego FitEdukacja-Zdrowy wymiar edukacji, który ma na celu wprowadzenie do polskich szkół edukacji dla zdrowia (w tym edukacji do ruchu i poprzez ruch oraz dietę dla mózgu). Jej misją jest także rozprzestrzenianie idei rozwijania kompetencji miękkich od najmłodszych lat.

9788380859630

Opis

Wydawnictwo
Difin
Autor
Katarzyna Skolimowska
Data premiery
2020
ISBN
9788380859630
Format
141x218
Stron
260
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)