• Nowość
Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania - 1
  • Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania - 1

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania

FitNarzędziownik nauczyciela

Wydawnictwo
Difin open_in_new
Autor
Katarzyna Skolimowska open_in_new
Data wydania
2020
ISBN
9788380859630
Format
141x218
Stron
260
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32001
42,00 zł
Brutto
Ilość

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania
FitNarzędziownik nauczyciela

To poradnik o:

  • proaktywności w zachowaniu – czytelnik dowie się, że tylko dzięki aktywnemu działaniu – jakiekolwiek ono będzie – ma szansę osiągnąć swoje cele; dzięki działaniu może zweryfikować wszystko, co w obszarze myśli będzie wspierające albo blokujące,
  • etapach procesu zmiany zachowania wraz ze wskazaniami do pracy osobistej,
  • nawykach i praktycznym wsparciu w postaci tabeli monitoringu,
  • doświadczeniu ekspertów.

Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania
w sposób ciekawy i przystępny ujmuje proces zmiany zachowania na drodze do poprawy naszego funkcjonowania psychofizycznego.

Czytelnik otrzymuje praktyczne informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia – także w postaci licznych ćwiczeń, co jest szczególnym walorem tej pozycji.

Autorka wskazuje na możliwości pracy osobistej z materiałem zawartym w książce, ale także zachęca do jego wykorzystania w trakcie pracy pedagogicznej. Takie podejście do rozwoju własnego i swoich podopiecznych będzie sprzyjało długofalowym rezultatom wpływającym na każdy aspekt życia, ale także nauczania innych.

Katarzyna Skolimowska

Polonistka z doświadczeniem zawodowym we wszystkich typach szkół, instruktorka szkolnych zajęć teatralnych, opiekunka klubów wolontariusza. Dziennikarka magazynu dla wychowawców Sygnał. Autorka bloga www.inspiracjedlaszkoly.pl i właścicielka marki FitEdukacja. Inicjatorka oddolnego ruchu edukacyjnego FitEdukacja-Zdrowy wymiar edukacji, który ma na celu wprowadzenie do polskich szkół edukacji dla zdrowia (w tym edukacji do ruchu i poprzez ruch oraz dietę dla mózgu). Jej misją jest także rozprzestrzenianie idei rozwijania kompetencji miękkich od najmłodszych lat.

Zobacz także